Angielski komputerowy

Pod choinkę najnowsza aktualizacja kultowej bazy Supermemo, stworzonej przez moich studentów. Baza English for IT, zawierająca słownictwo komputerowe, internetowe i programistyczne, doczekała się kolejnego wcielenia. Tym razem studenci drugiego, trzeciego i czwartego roku I stopnia informatyki zaktualizowali / dodali kilkaset haseł, a baza z ich poprawkami może się stać pomocą dydaktyczną dla kolegów z młodszego roku.

Pracujemy stale nad aktualizacją tej bazy i mamy nadzieję, że mechanizm zgłaszania poprawek przez użytkowników, który wprowadziliśmy, przyczyni się do poprawy jakości merytorycznej programu i zainspiruje nas do dalszych udoskonaleń. By zacząć naukę słownictwa komputerowego, internetowego i programistycznego przy użyciu bazy English for IT, należy ściągnąć i zainstalować darmowy program Supermemo UX, a następnie otworzyć w nim naszą bazę (pobrane archiwum należy rozpakować do jednego folderu, a następnie otworzyć plik course.smpak w Supermemo UX).