Angielski komputerowy

Po kilkunastu miesiącach kolejna odsłona naszej kultowej bazy Supermemo, stworzonej przed laty przez Wojciecha Ciępkę. Baza ze słownictwem komputerowym, internetowym i programistycznym przeszła prawdziwy facelifting, została udostępniona jako kurs na innych niż Supermemo platformach, a w dodatku, po raz pierwszy w swojej historii… odchudzona.
Studenci drugiego roku informatyki stosowanej na Wydziale Mechanicznym Politechniki Krakowskiej, Maciej Dembiczak i Maciej Pietrzyk, poprawili setki usterek merytorycznych i językowych, usunęli hasła nieaktualne, ujednolicili konwencję definiowania pojęć i naprawili problem z synchronizacją, z którym borykali się użytkownicy ostatnich kilku wersji bazy.
Angielsko – angielska baza słownictwa komputerowego, zaktualizowana przez obu Maciejów, jest obecnie dostępna w formie: