Zaorali Microsoft

Niektórzy zwolennicy systemu Windows XP mają pretensje do firmy Microsoft, że wstrzymała wsparcie dla tego produktu. No ale powiedzcie sami, jak oni mieli dalej promować system operacyjny, którego kultowa tapeta została zeszpecona przez kogoś, kto postawił takie paskudne słupy energetyczne? Musieli się poddać.

DSC_0111

A tak serio, wieś Posądza w gminie Koniusza powinna moim skromnym zdaniem założyć Muzeum Windows XP. Jeśli nie w Posądzy, to nie wiem gdzie były robione zdjęcia do tapety znanej standardowo z ikspeka. Chyba że w Photoshopie (albo Paincie).

DSC_0107

DSC_0101

DSC_0097

 • poltiser

  Oni sami się zaorali!
  Pewna pani w USA wygrała 10000 $ w sądach dla małych skarżeń (jak przedwojenne Sądy Grodzkie) i MS musi zapłacić za wymuszoną i nieudaną aktualizację, zastanawiam się czy nie wstawić sprawy do sądu – dokładnie w ten sam sposób rozstałem się z MS – Windows po aktualizacji nie pozwolił mi się zalogować… na internecie było wielu innych…
  Wykichałem się na MS używam Ubuntu a jutro kupuję Maca…

  Krzyż na drogę! Żeby utrzymać obowiązującą nowomowę!

  • To też fakt.
   Ja od dawna używam Ubuntu i Androida. W ubiegłym roku dotarło do mnie, że nie mam żadnego urządzenia z Windowsem, a czasem jednak się przydaje w pewnych sytuacjach. Kupiłem więc sobie netbooka z Windowsem 10 i od tamtej pory mam z nim ciągle tylko same problemy. Po każdej aktualizacji coś przestaje działać, potem jak to już zacznie działać, to znowu co innego przestaje, i tak w kółko.