Angielskie akronimy

OMG, LOL, WTF? Każdy wie, co to znaczy. Ale akronimów stosowanych w internecie (i nie tylko) jest o wiele więcej i warto je poznać, jeśli chce się sprawnie poruszać po anglojęzycznych forach i grupach dyskusyjnych.
Student II roku informatyki stosowanej Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej, Adrian Róg, zaktualizował w tym semestrze bazę programu Supermemo UX zawierającą akronimy, o których najtęższe umysły doświadczone w przesiadywaniu nad klawiaturą komputera nigdy nie słyszały. Autorem tej bazy, która powstała sześć lat temu, jest Mariusz Byczyński.

Adrian nie ograniczył się wyłącznie do aktualizacji bazy (polegającej głównie na poprawie literówek i uporządkowaniu haseł, które nie były jednoznaczne). Baza jest od teraz dostępna na różne platformy, a postępy w uczeniu się akronimów na różnych urządzeniach w każdej z tych platform można synchronizować.
Baza angielskich akronimów jest bowiem dostępna jako: