Supermemo dla graczy

Dla miłośników gier (nie tylko komputerowych) garść fachowego słownictwa w zupełnie nowej bazie Supermemo UX zebrał student Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej, Henryk Książek.
Tematyka ta dla mnie osobiście jest sporym odkryciem. Nie miałem pojęcia, że są fachowe określenia niektórych pojęć, które Henryk zgromadził. Ciekaw jestem komentarzy i uwag od osób, którym tematyka ta nie jest obca, także w języku angielskim.

By uruchomić bazę, należy zainstalować darmowy program Supermemo UX ze strony producenta i dodać do niego rozpakowane archiwum z kursem (otworzyć w tym programie plik .smpak).
Przy okazji przypominam, że studenci Wydziału Mechanicznego stworzyli już wiele baz słownictwa do tego programu i że bazy te – o bardzo zróżnicowanej tematyce – są stale rozwijane.