JavaScript w Krakowie

Wielu moich followersów (wiecie, że jednym ze znaczeń wyrazu follower jest wyznawca?) i stałych czytelników to moi byli i obecni studenci, w tym studenci informatyki. Może niektórych z nich zainteresuje informacja, jeśli jej jeszcze nie znają, o odbywającej się 27 kwietnia o 18:00 w Browarze Lubicz imprezie dla krakowskich programistów JavaScript. Będzie to turniej Yggdrasil Coding Challenge. Konkurs, organizowany przez krakowski oddział Yggdrasil, zrywa ze znaną formułą hackathonu (imprezy nawiasem mówiąc nieobcej moim studentom i byłym studentom), a w zamian proponuje system pucharowy złożony z kilku etapów rywalizacji.
Uczestnicy konkursu poznają temat zadań tuż przed rozpoczęciem kolejnych rund kodowania. Uczestnicy będą walczyć o konsolę PlayStation 4 oraz okulary VR. Spotkanie rozpocznie prezentacja na temat animacji 3D.
Wydarzenie jest otwarte zarówno dla tych, którzy chcą wziąć udział w konkursie jak i zainteresowanych samą prezentacją. Wszyscy, którzy chcą dołączyć do spotkania, powinni potwierdzić swoją obecność dołączając do wydarzenia na Facebooku (trochę mnie to zniechęca, bo nie mam konta na tym portalu, ale cóż, ja tam się zgłaszać nie będę).
Uczestnicy konkursu dodatkowo muszą dokonać rejestracji na meetup.com. W obu przypadkach liczba miejsc jest ograniczona, więc decyduje kolejność zgłoszeń.