Załóż email @anglista.edu.pl

Dzięki współpracy z serwisem Google goście, współpracownicy i komentatorzy mojego blogu mogą mieć darmową, olbrzymiej pojemności skrzynkę pocztową w domenie @anglista.edu.pl
Są to skrzynki dokładnie takie same, jak wszystkie skrzynki Gmail, ale Twój adres email ma postać nazwa@anglista.edu.pl, a nie nazwa@gmail.com.
Jeśli interesuje Cię założenie takiej skrzynki, napisz do mnie prywatną wiadomość na adres , a w niej podaj:
– jaką nazwę miałoby mieć konto (twojanazwa@anglista.edu.pl);
– swoje imię i nazwisko (przy zakładaniu konta ustawiane są jako nazwa, którą zobaczą odbiorcy Twojej poczty);
– w przypadku gdyby taka nazwa była już zajęta, możesz podać kilka alternatywnych nazw, przyspieszy to założenie konta.
W odpowiedzi (a więc na adres email, z którego napiszesz) otrzymasz tymczasowe hasło dostępu, dzięki któremu można się będzie po raz pierwszy zalogować do swojej nowej skrzynki pocztowej.
Do skrzynki można się zalogować na stronie http://poczta.anglista.edu.pl lub na dowolnej stronie umożliwiającej logowanie się do poczty Gmail.
Staram się założyć konto email jak najszybciej każdemu użytkownikowi i komentatorowi, który o to poprosi, ale czasem zrobię to w ciągu kilku minut, czasem kilku godzin, a czasem upłynie doba. Po prostu – niestety – nie jestem w stanie poświęcać temu całego dnia i całej nocy.
Proszę przeczytać uważnie powyższą instrukcję przed napisaniem prośby o założenie konta. Osobom, które nie stosują się do tej instrukcji, odsyłam w odpowiedzi jedynie link do tej instrukcji.